Antiquiteiten in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (232)
Brussel (371)
Henegouwen (153)
Limburg (136)
Luik (174)
Luxemburg (39)
Namen (78)
Oost-Vlaanderen (188)
Vlaams-Brabant (100)
Waals-Brabant (80)
West-Vlaanderen (221)


 

Antiquiteiten in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


Hispantics
Kloosterstraat 56
2000 Antwerpen

M: 0475 - 466781

E: info@hispantics.be

Honourable Silver Objects Antiquairs
Leopoldstraat 29
2000 Antwerpen

T: 03 - 2328826
F: 03 - 2328826

E: hso.antiquairs@belgacom.com

Horlogerie Museum
Lange Schipstraat 13
2800 Mechelen

T: 015 - 211894
F: 015 - 212515

E: info@horlogeriemuseum.be

In Eerste Staat
Paulusstraat 49
2930 Brasschaat

T: 03 - 6532152

E: restauratiepapier@skynet.be

Jacobs F
Kerseboomstraat 2
2580 Putte

T: 015 - 760504
M: 0478 - 335075

E: inboedels_jacobs@skynet.be

Jennis Kenny
Steenputstraat 5
2220 Heist-op-den-Berg

M: 0478 - 973843

E: kenny.jennis@telenet.be

Johan De Witt NV
Sint-Jorispoort 11
2000 Antwerpen

T: 03 - 2577031
F: 03 - 4891462

E: j.dewitt@telenet.be

Joost Maas Antiek & Interieur
Boesdijk 59
2470 Retie

T: 014 - 388104
F: 014 - 388105

E: info@joostmaas.com

Keravic
Herentalsesteenweg 72
2460 Lichtaart

T: 014 - 557801

E: info@keravic.be

Kristiaan C BVBA
Antwerpsesteenweg 285
2950 Kapellen

T: 03 - 6055566
M: 0475 - 448595

E: kristiaanc@skynet.be

Kunst & Antiek Galerij C.G.
Sint-Janstraat 9
2800 Mechelen

T: 015 - 202217
F: 015 - 219077

E: grouwet@skynet.be

L'Esprit de l'Art BVBA
Leopold de Waelplaats 4
2000 Antwerpen

T: 03 - 2161444
F: 03 - 2484417

E: esprit.art@pandora.be

Lady Cant Bis
Korte Nieuwstraat 11a
2000 Antwerpen

T: 03 - 2262111

E: ladycantbis@pandora.be

Leenaers Antiquiteiten & Decoraties BVBA
Hogeweg 76
2800 Mechelen

T: 015 - 338046
F: 015 - 338046

E: info@leenaers.com

Lodesco NV
Turnhoutsebaan 42-44
2480 Dessel

M: 0497 - 443265

E: info@lodesco.com

Maes Roger
Swaenebeecklaan 43
2970 's Gravenwezel

T: 03 - 3835754
M: 0476 - 412215

E: roger_maes@skynet.be

Marc Deckers
Lichtaartseweg 80
2200 Herentals

T: 014 - 235451
M: 0495 - 536172
F: 014 - 235456

E: marc.deckers1@pandora.be

Meubelatelier Nico Plog
Pyckestraat 16
2018 Antwerpen

M: 0486 - 417074

E: nicoplog@meubelatelier.be

Meubelkliniek
Pastoor Van Loenhoutlaan 17
2390 Westmalle

T: 03 - 3117888
F: 03 - 3117888

E: meubelkliniek@skynet.be

Pairon
Leopoldstraat 35
2000 Antwerpen

M: 0498 - 102815

E: info@axelpairon.com

Pardaf BVBA
Gemeentestraat 8
2060 Antwerpen

T: 03 - 2326040
F: 03 - 2319415

E: pardaf@pandora.be

Peeters Dietlinde
Depotstraat 5
2620 Hemiksem

M: 0486 - 742896

E: info@dietlinde.be

Petit S
Groenstraat 8
2580 Putte

T: 015 - 757355
M: 0475 - 389868

E: antiekpetit@skynet.be

Phenix 1880-1990
Steenhouwersvest 20
2000 Antwerpen

T: 03 - 2319947
F: 03 - 2319947

E: phenix@pandora.be

Phenix 1880-1990
Steenhouwersvest 45
2000 Antwerpen

T: 03 - 2314041

E: phenix@pandora.be

Philip & Co
Hofeinde 4a
2240 Zandhoven

T: 03 - 4112025
M: 0495 - 229522

E: philip_vandenhaute@skynet.be

Redino BVBA
Nonnenstraat 1
2560 Nijlen

M: 0475 - 714391

E: redino@telenet.be

Regency House Antiques BVBA
Drie Eikenstraat 196
2650 Edegem

T: 03 - 4576833
M: 0486 - 553584
F: 03 - 4576833

E: peterlewis@skynet.be

Schaevers Antiek
Ezaartveld 32
2400 Mol

T: 014 - 317367

E: erik.schaevers@scarlet.be

Smet
Aarschotsesteenweg 292
2500 Koningshooikt

T: 03 - 4821976
F: 03 - 4820568

E: freddy-smet@skynet.be

Spapen Marcel
Nieuwdreef 150
2170 Merksem

T: 03 - 6460303
M: 0477 - 484628
F: 03 - 6460303

E: spapen@skynet.be

Sprookjes NV
IJzerenweglei 51
2640 Mortsel

T: 03 - 4401836
F: 03 - 2811312

E: info@sprookjes.eu

Suijkerbuijk C
Britselei 1
2000 Antwerpen

T: 03 - 2571046

E: carl.suijkerbuijk@pandora.be

Teijink
Kloosterstraat 33
2000 Antwerpen

T: 03 - 7072662

E: teijink@pandora.be

V.d.B. Antiques BVBA
Hofeinde 97
2350 Vosselaar

T: 014 - 617026
M: 0495 - 362520

E: vdb.guido@skynet.be

Van Bogaert Steven
Waterheidestraat 33
2880 Bornem

M: 0494 - 179544

E: stevenvanbogaert@telenet.be

Van Herck Jan BVBA
Durletstraat 37
2018 Antwerpen

T: 03 - 2378935
M: 0486 - 781664
F: 03 - 2378935

E: jan.v6@scarlet.be

Venckeleer L
Engelselei 8
2140 Borgerhout

T: 03 - 2369736
F: 03 - 2369736

E: info@venckeleer.be

Verbeeck P
Wolstraat 39
2000 Antwerpen

T: 03 - 2313685
F: 03 - 2327274

E: paul.verbeeck2@pandora.be

Vermeersch P
Leopoldstraat 47-1
2000 Antwerpen

M: 0475 - 257907

E: vermeerschpeter@yahoo.com

Viktor & Sander BVBA
Pretoriastraat 38
2600 Berchem

T: 03 - 2326542
M: 0476 - 240689
F: 03 - 2320738

E: johan@viktor-sander.com

Villa Helena BVBA
Merelstraat 16
2400 Mol

T: 014 - 318964

E: info@villa-helena.be

Winibroc
Bruul 100
2800 Mechelen

M: 0472 - 966462

E: info.winishoe@skynet.be

Zeberg J NV
Melkmarkt 37-39
2000 Antwerpen

T: 03 - 2335829
F: 03 - 2264365

E: info@zeberg-antiques.com

't Scharniertje
Bergstraat 10
2280 Grobbendonk

T: 014 - 500091

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?